Salı , Şubat 28 2017
Dini Soru / Sorular / Aynı rüyayı iki kere görmek ne anlama gelir

Aynı rüyayı iki kere görmek ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı rüyayı iki kere görmek ne anlama gelir

Soru

1 hafta içerisinde aynı rüyayı olaylar farklı kişiler aynı şekilde gördüm. Rüyamda sürekli 3 tanıdığım erkek oluyor . Bunlardan biri sürekli kötü durumda böyle gerçek hayatta olduğu gibi bir diğeri ise gerçek hayatta hayırlı iş olacaktı evlenmek gibi fakat olmadı yani kendi istemedi ama rüyamda bana o kadar yakın davranıyor ki , şaşılacak bir durum .
Sizce neden böyle görüyorum. Kendisiyle 1 yıl aradan sonra bu hafta başı 2 kere aynı ortamda bulunduk selamlaştık ama hiç aklımda yokken bir anda rüyama girdi. İş yoğunluğundan aklıma bile gelmedi fakat 2 kere aynı rüyada kendisini gördüm. Bir açıklar mısınız ?

____________________

Selamın Aleyküm, Ben 22 yaşındayım bekarım ve bundan 1,5 sene önce hayırlı bir iş için birisi ile görüşüyordum ama sonradan araya bir kaç kişi girince iş bozuldu. Velhasıl 1,5 sene sonra bu hafta başında ve geçen hafta bu kişi ile aynı ortam da bulunduk ve selamlaştık. Benim aklımda dahi yoktu bu kişi işlerin yoğunluğundan ve bu aralar biri ile konuştuğum için hiç aklıma bile getirmiyordum bu kişiyi. 1 haftada 2 defa rüyamda gördüm; olaylar farklı ama kişiler aynıydı. Selamlaştığımız zaman bana hiç yakınlık göstermeyen bu kişi rüyamda bana yakın davranıyor koruyor kolluyor, elimi tutup bırakmıyor , şaştım kaldım. Yüzümde tebessümle uyandım ama tabi ki hayırlısı Rabbim den.

Cevap

Aleykum selam. Bu rüya sizin için hayırlıdır. Aynı rüya bir kaç defa tekrar edilmesi normaldir bunun özel bir anlamı olması şart değildir. Şöyle ki, sizin için güzel haberler almaya ve sevinmeye yorumlanır. Ama bu bahsettiğiniz ve sonradan tekrar gördüğünüz kimse ile bir ilgisi var şeklinde tabir edilmez. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Mumsema nedir

Sponsorlu Bağlantılar Mumsema nedir Soru Arkadaşlar merhabalar. Mumsema nedir? Lütfen sizden ricam bu soruma doğru …

Bedir uhud nedir

Sponsorlu Bağlantılar Bedir ve uhud nedir ne anlamlara gelir kısaca yazınız. Bedir ve Uhut, peygamber …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.