Cumartesi , Şubat 25 2017
Dini Soru / Sorular / Erkek erkeğe ilişkiye girdim nasıl tövbe ederim

Erkek erkeğe ilişkiye girdim nasıl tövbe ederim

Sponsorlu Bağlantılar

Erkek erkeğe ilişkiye girdim nasıl tövbe ederim

Soru

Hata yaptım…

Hocam ben daha 16 yaşındayım ama şeytana uydum çok kısa olarak erkek erkeğe ilişkiye girdim çok pişmanım nasıl bundan kurtulabilirim ?

Cevap

Sevgili kardeşim yaptığın zina ve haramdır. Allah tövbe edenleri sever, samimi bir tövbe edersen, muhakkak Allah çok bağışlayıcıdır. Bu yollara bulaşma kardeşim, devamı gelir Allah korusun. Allah korusun seni.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Mumsema nedir

Sponsorlu Bağlantılar Mumsema nedir Soru Arkadaşlar merhabalar. Mumsema nedir? Lütfen sizden ricam bu soruma doğru …

Bedir uhud nedir

Sponsorlu Bağlantılar Bedir ve uhud nedir ne anlamlara gelir kısaca yazınız. Bedir ve Uhut, peygamber …

5 Yorumlar

 1. Evet çok büyük günah çünkü bende küçükken girdim ilişkiye utanıyorum kendimden. Kendimi öldürmek bile istemiştim ama bunun günahı daha büyük sonradan tövbe ettim bir dahada bulaşmadım bu işe.

 2. Öldürmek sadece günahların üzerine kat kat daha günah eklemiş olur. Sen tövbe et ve kimseden şiddetle uzaklaş. Allah sana yardım edecektir ve seni yalnız bırakmayacaktır.

 3. sana tavsiyem kalk tövbe et kuran oku risalei nur oku emin olabilirsinki bunlara artık bulaşmayacaksın
  İşlediğim günaha çok pişman oldum. Ne tavsiye edersiniz, intihar mı edeyim?
  CEVAP
  İnsan, ne kadar büyük günah işlerse işlesin, pişman olur ve bir daha aynı günahı işlemezse, günahı affolur. İşlediği günahları kimseye söylemezse, ahirette o günahlar açıklanmaz. Hiç kimseye bir şey söylemeden, “Günahlarıma tevbe ettim. Bir daha işlememeye karar verdim. Ya Rabbi, günahlarımı affet” demek kâfidir. Namazınızı hiçbir zaman aksatmayınız!
  bende 10 ya da 11 yaşınd bu olayı yaşadım fakat biliyorum ki günah yazılmamıs cünkü daha aklım yerine tam oturmamıstı büluğ çagına ermemiştim insanların %50 veya 60 ı bu olaylarla karsılasmısıtr fakat samimi bir tövbe her şeyi değiştirir sen çareni bulmuşsun canım kardeşim üzme kendini RABBİM en güzelini nasip eder sana inşallah

 4. Bende bir erkeğim v bir travestiyle ilişkiye girdim çok pişmanım yüce rabbim affedermi günahkâr kulunu

  • Buda bir zinadır her ne kadar daha çirkin olsa da buda büyük günahlardandır. Allah tövbe eden kulunun günahları ne kadar çok olursa olsun bağışlar. Sen yeter ki sözünde dur ve zinanın hiç bir çeşidine yaklaşma.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.