Salı , Şubat 28 2017
Dini Soru / Sorular / Geceleri davul sesi duymak

Geceleri davul sesi duymak

Sponsorlu Bağlantılar

Geceleri davul sesi duymak

Soru

Merhaba arkadaşlar
Ben bir kaç aydır cinlerle uğraşıyorum şimdiye kadar hiş çağırmadım ,ama mesela hakkında çok okuyorum ve izliyorum ve anlatıyorum da.
Yaşım 15 ve kızım.
Ben bir kaç gün önce gece yatakta kulağımda davul çalıyordu çok iyi hatırlıyorum, sanki düğün gibi bir şey vardı. Yanımdaki kardeşim yatıyordu yani tek ben duyuyordum ben o an tek tavana bakıp duruyordum ve çok rahatsız ediyordu bu beni.
Şimdiye kadar halen bilmiyorum bu ses neyden geldiğini.
Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Cevap

Merhabalar. Cinlerle uğraşmakta ne demek Allah aşkına biz anlamadık? Ne cinler nede insanlar uğraşılmak için değildir. Allah her canlıyı farklı özelliklerde yaratmıştır. Cinleri de biz onları göremeyeceğimiz şekilde aramıza bir perde bir engel koyulmuştur. Bunun dışında sürekli insanı doğru yoldan çıkarmak isteyen şeytan ve onun hizmetindeki kafir cinler insana vesvese vererek rahatsızlık vermek ve üzmek isterler. Bu duyduğunuz sesler eğer çevreden değilse şeytanın size vesvese olarak verdiği sesler olabilir. En hayırlı müslüman kendisini ilgilendirmeyen şeyleri terkeden müslümandır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Mumsema nedir

Sponsorlu Bağlantılar Mumsema nedir Soru Arkadaşlar merhabalar. Mumsema nedir? Lütfen sizden ricam bu soruma doğru …

Bedir uhud nedir

Sponsorlu Bağlantılar Bedir ve uhud nedir ne anlamlara gelir kısaca yazınız. Bedir ve Uhut, peygamber …

Bir yorum

  1. Cinlerle uğraş onları görmek için çabalar bazen çok tehlikeli oluyor.Dediğiniz gibi başkalarının görmediği duymadığı korkutucu şeyler insanın başına gelebiliyor.En iyi bu durumda Nas,Felek,Kafirun surelerini okumak en iyi yol.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.