Cuma , Şubat 24 2017
Dini Soru / Sorular / Rüyada cinci hoca görmek ne demek

Rüyada cinci hoca görmek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada cinci hoca görmek ne demek

Soru

Merhaba, rüyamda bir cami etrafında bir çadır kurulmuş önünden hızla geçerken bir yazı gördüm ve içeriye girdim , benim sıkıntılarım vardı dedim. Tam ücret soracak iken beni okumaya başladı ve göğüs kafesimin tam ortasından birşey girdi hissettim.. elinde bir deftere benzer yada kitapa benzer birşey vardı üzerinde kuran yazılarına benzer tane tane harfler vardı ve artık muska taşıyor diyede seslendi… uyandığımda cinci hoca olduğunu düşündüm..

Cevap

Merhaba kardeşim. Bu rüya senin için kalben de fikren de son derece iyi niyetli olup, hak yolunda hayırlı olan ve sevap sayılan amelleri işlemekten geri kalmaz ve bunları ihlal etmez anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Mumsema nedir

Sponsorlu Bağlantılar Mumsema nedir Soru Arkadaşlar merhabalar. Mumsema nedir? Lütfen sizden ricam bu soruma doğru …

Bedir uhud nedir

Sponsorlu Bağlantılar Bedir ve uhud nedir ne anlamlara gelir kısaca yazınız. Bedir ve Uhut, peygamber …

2 Yorumlar

  1. Merhaba gördüğüm rüyanın erkisindeyim yorumlarsanız sevinirim. rüyamda bi cinci hoca olduğunu söyediler asla böyle saçma şeyleri yapmam ama oraya gittim benden önceki giren insandan 1 tl alıp içeri buyur etti sonra ben gittim yanına 1 tl uzattım yüzüme çok garip baktı sonra gözleeini kapattı açınca bana 5 tl uzattı niye bana para veriyorsunuz dedim bişey demedi gülümsedi sonra ordan ayrıldım. Nasıl bi rüyaydı anlayamadım.

    • Merhaba Esra kardeşim. Bu rüya, senden haz etmeyen seni çekemeyen kimslerin varlığına yorumlanır. Ama bunlardan zarar görmeyeceğine alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.