Cumartesi , Şubat 25 2017
Dini Soru / Sorular / Rüyada kendisine büyü yapıldığını görmek

Rüyada kendisine büyü yapıldığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kendisine büyü yapıldığını görmek

Soru

Rüyamdaki asıl anlam ?

Adım Mert , 22 yaşındayım , dün gece yatmaya çalıştım ama uyuyamamıştım içimde büyük huzursuzluk vardı , bir çok sorunlar yaşıyorum ancak kafaya takmamaya çalışıyordum , sabah saat 7 gibi uykuya dalabildim ardından gördüğüm rüya ise beni çok etkiledi ..

Rüyamda İstanbul’da annemin yanındaydım , okulum bitmş askerlik bitmiş kendi halimde annemle beraber geçiniyorduk , ardından kesinlikle tandığıma emin olduğum bir bayan ( benden 3-4 yaş büyük ) benden hoşlandığını duydum , anneme söyledim ve istemediğimi belirttim , bu bayanı gerçek hayatta da tanıyorum ancak konuşmuşluğumuz yok ve şu an hatırlayamıyorum kim olduğunu , annem istemezsen olmaz canım demişti ardından bir evde lavaboya giriyorum ve çok affedersiniz ellerimi yıkarken çöpteki bir şey dikkatimi çekiyor ve açıp elime bir şey alıyorum ve elime aldığım şeyin , o bayanın adet kanının bulunduğu bir pet olduğunu anlıyorum ,ellerime kanı bulaşıyor ve ellerimi yıkıyorum o sırada bir hayal görüyorum ve hayalimde o bayanın beni kendisine bağlamak ve ona aşık olmam için büyü yaptığını görüyorum , arapça bir şeyler okuyor eline bir şeyler alıyor ve bir kuyuya saklıyor , birkaç kişi yardımı ile ve konuşmalarını hayal meyal hatırlıyorum , bu şekilde sana karşı gelemez diyor ve o sırada hayal bitiyor .. ardından ben lavabodan çıkıp annemin yanına gidiyorum ve annem bana hayırlı olsun evladım diyor , ne için diyorum , e artık kısa sürede nikahı da kıyarız anlaşılan çok seviyoruşsun onu diyor ben şaşırıyorum ve telefonuma bakıyorum , telefonumda o bayandan gelen mesajları görüyorum , nedendir bilmem ancak ben de yakınlaşmaya başlıyorum , bir yandan bana yapılan büyünün farkında olmama rağmen kendime hakim olamıyorum hem ona karşı ilgim artıyor hem de bir yandan korkmaya başlıyorum , ardından kendimi o bayanla kendi evinde buluyorum ve birlikte uyuyoruz , rüya içinde tekrar rüya görüyorum ve rüyamda o bayanın tekrar tekrar büyü yaptığını görüyorum ve büyüler benim için yapılıyordu o sırada yataktan sıçrayarak uyandım ve hala etkisindeyim ..

Biraz uzun oldu ancak eğer yorumlarsanız çok sevinirim , eğer yorumlamanız mümkün değilse lütfen nereye başvurmam gerektiğini belirtebilir misiniz şimdiden teşekkürler ..

Cevap

Selamun aleykum. Bu rüya olumsuz bir rüya olarak tabir edilir. Bu çok kere yapılacak ve ders alınmayacak hatalara yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı olumsuz olayların kendisine önceden ayan olacağına ve deyim yerindeyse rüya sahibinin korktuğunun başına geleceğine rivayet edilir. Kişi, iç güdülerinin güçlü olması sayesinde bazı şeyleri önceden hissedecektir diye yorumlanır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Mumsema nedir

Sponsorlu Bağlantılar Mumsema nedir Soru Arkadaşlar merhabalar. Mumsema nedir? Lütfen sizden ricam bu soruma doğru …

Bedir uhud nedir

Sponsorlu Bağlantılar Bedir ve uhud nedir ne anlamlara gelir kısaca yazınız. Bedir ve Uhut, peygamber …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.