Çarşamba , Şubat 22 2017
Dini Soru / Sorular / Rüyada konuşan bebek görmek

Rüyada konuşan bebek görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada konuşan bebek görmek

Soru

Selamun aleykum hocam, rüyamda küçük bir bebek gördüm biraz tombul ve bana git diyordu bu ne anlama gelir? Bebeğin daha dişi çıkmamış yani konuşması bir mucize..

Cevap

Aleykum selam. Bu öyle bir rüyadır ki, rüyayı gören kimseye bir çok müjdelere yorumlanır. Dünyada hemen hemen her isteğinin yerine geleceğine ve dualarının kabul edileceğine işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Mumsema nedir

Sponsorlu Bağlantılar Mumsema nedir Soru Arkadaşlar merhabalar. Mumsema nedir? Lütfen sizden ricam bu soruma doğru …

Bedir uhud nedir

Sponsorlu Bağlantılar Bedir ve uhud nedir ne anlamlara gelir kısaca yazınız. Bedir ve Uhut, peygamber …

4 Yorumlar

  1. Annem rüyasında bir bebeği uyutmuş ve bebek uyandığında konuşmaya başlayarak benim ismimi verip seda ablam kuranı havaya attı ve geri tuttu demiş teşekkürler

  2. Bu rüyayı gören kişi için olgun, oturaklı ve saygın birisi olduğuna yorumlanır. Gerçekleşmesini istediği muradının olacağına da işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

  3. Hocam rüyamda babamın arkadaşının yeni doğmuş erkek bebeğinin beni görünce gitme diye ağladığını ve elimi sıkıca tuttuğunu gördüm bunun anlamı nedir?

  4. Bu rüya Allah’ın izniyle isteklerin yerine gelmesine işarettir. Ahlakı ve imanı tam, yeri geldikçe konuşan, sessiz kalmanın asaletine inanan, haddini ve sınırlarını aşmayan bir kimsenin varlığına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.