Cumartesi , Şubat 25 2017
Dini Soru / Sorular / Rüyada sevdiği kızla gezmek

Rüyada sevdiği kızla gezmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sevdiği kızla gezmek

Soru

Hocam rüyamda sevdiğim kızı belden yukarı çıplak gördüm (ama o haldeyken bakmamaya çalışıyordum) sonra giyindi odaya gittik biri vardı elini öptüm ve bize dedi ki burda fazla durmayın gidin diye. Sonra geziyorduk ben babama gittim harçlık almaya parayı aldım sonra bir sünnet düğününe gittik sevdiğimde ordaydı sevdiğim arkadaşımın tabağından yemek yiyecekti yedirmedim. Hocam çok karışıktı bu nedir ?

Cevap

Merhaba kardeşim .Rüyanız bilinçaltı kaynaklıdır. Sürekli sevdiğiniz kişiye kavuşamayacağınızı düşündüğünüz için psikolojini etkiliyor, rüyanızda zuhur ediyor. Doğrudan manası budur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Mumsema nedir

Sponsorlu Bağlantılar Mumsema nedir Soru Arkadaşlar merhabalar. Mumsema nedir? Lütfen sizden ricam bu soruma doğru …

Bedir uhud nedir

Sponsorlu Bağlantılar Bedir ve uhud nedir ne anlamlara gelir kısaca yazınız. Bedir ve Uhut, peygamber …

5 Yorumlar

  1. Hocam peki aynen oyle hep boyle kavusamiycan diye vesveseler geliyor ben de cok uzuluyorum ama bi gece peygamberimizin ruyada kula demistim sevdigimi senden istiyorum diye bu vesveseler bostur demi

  2. hocam yani bu boş rüyadır demi canımı sıkmama gerek yok

  3. Üzülmen şeytanı sevindiriyor kardeşim, vesvese veriyor, sen vesveseyi önemsedikçe daha cok veriyor. Allah herşeyin sahibidir. Şeytanın tasması da Allah’ın elindedir. Sen,ben tüm kullar da Allah’ın himayesindeyiz. Rabbim dilerse dünyanın öbür ucunda da yaşasa sevdiğin sana verir. Sabret Allah’a güven.

  4. S.a hocam rüyada kalbimde derin izler kızla kol kola geziyorduk sonra ben oturdum çay içiyorum çayı yarım bıraktım yanına gittim kol kola girdik ve gezmeye devam ettik tarla gibi patika gibi yola doğru gittik ben dedim seni buradan götürmeyim burası çok kötü diğer taraftan gidelim sonra ona döndüm ve sen beni sevmesende ben seni sevip koruyacağım dedim sarıldım sonra uyandım rüyada

  5. Aleykum selam. Bu rüya senin gerçek hayatta bilinçaltına yerleşen düşüncelerden ve etkilendiğin şeylerden dolayı görülür. Özel bir yorumu yoktur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.