Cumartesi , Şubat 25 2017
Dini Soru / Sorular / Rüyada vücuttan kurt çıktığını görmek

Rüyada vücuttan kurt çıktığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada vücuttan kurt çıktığını görmek

Soru

Rüyamda şaşılacak şekilde saçlarımdan 40-50’ye yakın beyaz kurt çıktığını gördüm. Daha sonra bunu soğuk suyla yıkayarak başımdan defettik. Fakat daha sonra bu tür kurtlardan bıktığımı görerek korktuğumu sezdim. Açık, yeşillik olan bir yerdeydik ve vücudum birden kurtlandı. Bu seferki çok daha fazlaydı ve ayaklarıma doğru inince kurtların renginin daha da siyahlaştığını gördüm. Fakat silkerek hepsini yine defettim. Bunun anlamı nedir ? Teşekkürler.

Cevap

Selamun aleykum. İlk bakışta bu rüya olumsuz gibi görünse bile aslında rüyayı gören kimse için çok hayırlı bir rüyadır.

Rüyada vücudundan kurt çıktığını görmek, hastalıkların bitmesi, borçların azalması, huzursuzlukların son bulması, hayatın yoluna girmesi anlamına gelir. Rüya sahibinin kurtuluşa ereceği, ağız tadına kavuşacağı ve yüzünün güleceği şeklinde tabir edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Mumsema nedir

Sponsorlu Bağlantılar Mumsema nedir Soru Arkadaşlar merhabalar. Mumsema nedir? Lütfen sizden ricam bu soruma doğru …

Bedir uhud nedir

Sponsorlu Bağlantılar Bedir ve uhud nedir ne anlamlara gelir kısaca yazınız. Bedir ve Uhut, peygamber …

4 Yorumlar

  1. Rüyamda sol kolumda sivilce gibi iri ve irinli şiş mis bocekisiriklarina benzettim.tam sıkacaktım krem sürelim zararlıdır belki sıkmak dediler sonra krem sürmeye giderken aynı delikten 3 tane ince ve siyah renkte bir karış kadar kurtçuklar çıktı. Ben korktum ama kendime bunlar kurtçuk değil yılan dedim uykuda kendi gülüşümü duydum. Sonra onlar içeri kaçtılar dişleri de insan dışı gibi beyazdı.ben işte o anda korktum tutup çıkartmak istedim dokunmadım. Sonra sağ kolumda da aynı delikten 3 tane çıktı hemen geri girdiler…koluma krem sürünce çıkmadılar süren kişide kuzenim.hayır olsun.

    • Vücuttan kurtçukların çıkması hayırlıdır ama çıkmaması demek seni üzen ve sana rahatsızlık veren kimselerin çevrende olması manasındadır. Bu rüyayı bir uyarı gibi kabul edebilirsin.

  2. Rüyada yuzumun sol tarafında sivilce çıktığını hissettim ve aynadan kendime baktığımda sivilceden bembeyaz bı kurt çıktığını gördüm ve çığlık atmaya başladım çıkan kurt yere düştü ve daha da büyüdü tam eğilip ona bakarken aynı sivilceden durmadan beyaz kurtlar çıkıyordu ve ben buna engel olamiyordum…

    • Yukarıda yorumlarda olduğu gibi bu rüyada hayırlıdır . Her ne kadar insana hoş gelmese bile vücuttan kurtçukların çıkması seni sıkan ve rahatsızlık veren kimselerden kurtulmak manasındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.