Cumartesi , Şubat 25 2017
Dini Soru / Sorular / Rüyada yıldız görmek ne demek

Rüyada yıldız görmek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yıldız görmek ne demek

Soru

Selamun aleyküm hocam. Ben dün gece bir rüya gördüm onu yorumlatmak istiyorum;
Gökyüzünde kutup yıldızı gibi ama daha parlak bir yıldız bakıyorum ki kımıldıyor yıldız. Kardeşim de yanımdaymış diyorum kardeşime şu yıldıza bak kafamı bir kaldırıyorum ki “iyi” diye eski kayı boylarının işareti var hani belki bilirsiniz o, altında “u” harfi ama yayvan “u” hilal ama sırt üstü duruyor yani. Bitane de hilal var o yıldız da gidiyor o hilalin içine giriyo ay yıldız oluyo vallahi biz kazanacaz diye bağırıyorum bizim komşular da varmış neyi diyolar savaşı diyorum nerden anladın diyolar bakın diyorum kafamı kaldırıyorum işaretler kaybolmuş sadece yıldız duruyo gözümü bir açtım sabah ezanı Allah-u ekber diyo!!!

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Rüyan baştan sona güzeldir ve hayırlıdır. Bu rüya sizin aile hayatınızdaki huzura, bolluğa ve berekete işaret eder.
Ayrıca bu rüya, çevresindeki herkesin yaralarını sarmaya çalışan, acılı kişileri bağrına basan, düşkünlere el uzatan aynı zamanda da çalışkan ve başarılı olan, geçmişinde pek çok zaferler elde etmiş, geleceğinde de en az o kadar zafer kazanacak kişiyle tabir edilir. En doğrusunu elbette sadece Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Mumsema nedir

Sponsorlu Bağlantılar Mumsema nedir Soru Arkadaşlar merhabalar. Mumsema nedir? Lütfen sizden ricam bu soruma doğru …

Bedir uhud nedir

Sponsorlu Bağlantılar Bedir ve uhud nedir ne anlamlara gelir kısaca yazınız. Bedir ve Uhut, peygamber …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.