Salı , Şubat 21 2017
Dini Soru / Sorular / Rüyamı yorumlayın

Rüyamı yorumlayın

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyamı yorumlayın

Soru

Son iki gündür aynı rüyayı devamlı olarak görüyorum. Sevgilimle her zamanki gibi beraber uyuyorduk. Birden gecenin bi vakti sevişmek istedi. Onayladım ve öpüşmeye başladık gerçek gibiydi. Ardından içime girdi iki dakika sonra abla dediğimiz saydığım sevdiğim bir kadını gördüm. Öpüşüyorlardı. Sevgilim bir yandan beni yapıyor bir yandan o kadını öpüyordu. Bağırarak yanlarından kaçtım hala devam ediyor bana gülüyorlardı. Kaçarken annemle babam salondaki bazada yatarken gördüm. Hala bağırıyordum. Senden nefret ediyorum! Balkona çıktım ağlamaya başladım. Bağırarak uyandım.
Ve bu gece yine uyuduğumda sanki olayın devamını yaşıyordum. O kadınla kahvaltı yapıyorlar. Evden çıktım. Sevgilim peşimden geldi. Kavga ettik. Ben bir yere gittim sonra geri otobüsle dönerken sevgilim ve o kadının eski sevgilisi de otobüsteydi. Ben eve gelmeden indim. Sevgilim yanındaki adama sen yolu biliyorsun dedi ve peşimden geldi. Evin arka bahçesindeki tellerden tırmanarak içeri atladım. Köpeğimi severken sevgilim yanıma geldi. Bağırdım. Neden böyle yapıyorsun dedi. Neden mi! Senden 20 yaş büyük bir kadınla seviştin ve aynı anda benle de! Neden diye sormaya hakkın yok. O sırada yine uyandım. Psikolojim bozuldu. Bide o antepde ben samsunda. Normalde çok güvenirim ona hatta merak etmem bile. Kıskanmam o kadar. Ama şuan ölücem resmen ağlayarak uyanmak ne demek ya!

Cevap

Merhaba. Bu tür rüyaların şöyle bir anlamı olur. İşlenen haramlar için çok ciddi bir uyarıdır ve mutlaka günahlarınız için tövbe etmelisiniz. Haram olan ilişki ve o haramla birlikte başka bir haramın da görülmesi demek. var olan bazı günahların terkedilmesi gerektiğine yorumlanır. Allah’a emanet olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Mumsema nedir

Sponsorlu Bağlantılar Mumsema nedir Soru Arkadaşlar merhabalar. Mumsema nedir? Lütfen sizden ricam bu soruma doğru …

Bedir uhud nedir

Sponsorlu Bağlantılar Bedir ve uhud nedir ne anlamlara gelir kısaca yazınız. Bedir ve Uhut, peygamber …

2 Yorumlar

 1. Selamlar, rica ediyorum çok acil rüyamı yorumlayın.
  Nişanlımla ayrılık aşamasındayız ve ben bir karar vermem gerekiyor istihareye yatamadım ama gece sureleri okudum ve rüyamda bir işaret görmek üzere uykuya daldım.
  Bir araştırma görevlisiyle çöl gibi bir yerdeyiz devasa karınca yuvalarının içindeki canavarlarıöldürmek niyetindeyiz ve dışardaki oyuklarfan yuvalara ateş ediyoruz baya bir yuvaya ateş ediyoruz nirşey çıkmıyor sonra bir yuvanın altında biraz büyük bir oyuk görüyorum ateş ediyorum ordan sonra içeri bir bakıyorum ofis sandalyesi dönüyor. İçerde birileri var diyorum elini tutmuş bir adam yuvanın yanjndan çıkıyor ve beş vurdunuz bizde burda araştırma yapuyoruz diyor . Korkudan sıçradım uyandım. Kan görmedim nedir acaba benim için bu rüyanın yorumu?

  __

  Düzgün yazamamışım anlaşılmayan yerleri düzeltmek isterim ;
  Bir araştırma görevlisiyle çöl gibi bir yerdeyiz devasa karınca yuvalarının içinde yuvalara zaear veren canavar tarzı hayvanlar dadanmış ve biz onları öldürmeyle görevliyiz. karınca yuvalarının dışındaki küçük deliklerlden yuvalara ateş ediyoruz elimde çakmaka benzer küçük bir silah yanımdaki adamda normal bir silah var. İlerlerken önümüze çıkan yuvaların içine ateş ediyoruz içlerinden bişey çıkmıyor sonra bir yuvanın altında biraz büyük bir oyuk görüyorum ordan içeri ateş ediyorum değişik bir ses duyuyorum delşkten baktığımda bir ofis sandalyesi üstünde kimse yok olduğu yerde dönüyor.İçerde birileri var diyorum sonra elinden yaralanmış bir adam sol elinin işaret ve orta parmağını dğee eliyle sıkmış yuvanın yanındaki kapı gibi bi yerden çıkıyor ve beni vurdunuz bizde burda araştırma yapıyoduk diyor . Korkudan sıçradım uyandım. Kan görmedim nedir acaba benim için bu rüyanın yorumu?

  • Aleykum selam Tuba hanım. İstihare yerine sayılması için istihare yapılması gerekir. Bu ancak bir rüya olarak yorumlanabilir. Bu rüyan çok karmaşık hem olumlu hemde olumsuz şeyleri birlikte işaret etmektedir. Bunun senin niyetinle ilgili yorumlamam mümkün değil maalesef. Rüyanın genel bir anlamı ise rüyayı gören kişinin ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacak bazı olayların yaşanacağı anlamına gelir. Sen yinede öyle önemli bir konuda danışarak ve araştırarak bir karar vermeye çalış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.