Cuma , Şubat 24 2017
Dini Soru / Sorular / Saçımı açmak istiyorum

Saçımı açmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Saçımı açmak istiyorum

Soru

Merhaba ben 6 ay önce kapandım şimdi açılmak istiyorum ve en büyük sebepleri de önce üniversite daha sonra erkek arkadaşımla birlikte oldum bir de alkol alıyorum kapalılığın daha fazla adını çıkarmamak için de açılmak istiyorum

Cevap

Değerli kardeşim önceden açık olan bir bayanın İslami kurallara uygun bir şekilde kapanması ancak güçlü bir iradeyle olabilecek bişeydir.
Madem ki bu kadar güçlü bir iradeye sahipsiniz size tavsiyem içkiyi bırakmanız ve erkek arkadaşınızla aranıza mesafe koymanızdır. Bu şekilde davranarak ahiretinizi yani ölümden sonra yaşayacağınız sonsuz hayatınızın aydınlatmış olursunuz. Aksi durumda hem bu dünyanızı hem de ahiret hayatınız ziyana uğrar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Mumsema nedir

Sponsorlu Bağlantılar Mumsema nedir Soru Arkadaşlar merhabalar. Mumsema nedir? Lütfen sizden ricam bu soruma doğru …

Bedir uhud nedir

Sponsorlu Bağlantılar Bedir ve uhud nedir ne anlamlara gelir kısaca yazınız. Bedir ve Uhut, peygamber …

Bir yorum

  1. Neden şeytan işi olan alkol ve diğer kötü alışkanlıklarından vazgeçmeyi düşünmüyorsunuz da Allah’ın emri olan bir şeyden vazgeçmeyi düşünüyorsunuz? Bu şekilde davranıp tesettürlülerin adını batırdığınızı düşünüyorsanız ve bu durumdan rahatsızsanız, açılmak yerine tesettüre yakışır bir hayat yaşamayı deneseniz olmaz mı? Bunlar şeytanın kulağınıza fısıldadığı bahaneler. Lütfen dikkat edin. Zira imtihanınız büyük ölçüde tehlikeye girmiş durumda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.