Perşembe , Şubat 23 2017
Dini Soru / Sorular / Vesvese beni bitiriyor

Vesvese beni bitiriyor

Sponsorlu Bağlantılar

Vesvese beni bitiriyor

Soru

Benim aklıma sürekli Allah’a küfür peygambere küfür geliyor. Artık bıktım intihar bile etmek istedim. Dayanacak gücüm yok. İslamdan çıktım diye endişem var. Sürekli aklım erkeklere gidiyor göz zinası yapıyorum. Yardım edin çok kötü durumdayım. Namaz oruç var ama bu şeyler aklıma geliyor.

Cevap

Güzel kardeşim şeytanı sonsuz bir cehennem bekliyor bunu da bildiği için kendisine yarenlik edecekleri bulmaya çalışıyor, bu kadar kolay mı pes edeceksin, kendine gel alemlerin Rabbi var. Aklına istem dışı gelen düşünce küfürler şeytanın vesvesesi. Korkma onlardan meshul değilsin. Yani anlamıyorum hic zerre kurtuluş umudu olmayan şeytan asla pes etmiyor, bizim imanımız var elhamdülillah müslümanız, neden korkuyorsun ki, sana tavsiyem sürüne sürüne de olsa namazını sakın bırakma. Lutfen tefekkür et.Allah’ın kudretini, rahmetini, ilmini düşün. İnan bana O’nu düşünmek lezzetlerin en şahanesi.
Erkeklere gelince eğer evlenme imkanın varsa evlen. Erkeklere her baktığında Allah’ın da seni izlediğini hatrına getir, ve senin hakkında ne düşündüğünü.
Allah’a emanet ol.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Evlenemiyorum ama evlenmek istiyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Mumsema nedir

Sponsorlu Bağlantılar Mumsema nedir Soru Arkadaşlar merhabalar. Mumsema nedir? Lütfen sizden ricam bu soruma doğru …

Bedir uhud nedir

Sponsorlu Bağlantılar Bedir ve uhud nedir ne anlamlara gelir kısaca yazınız. Bedir ve Uhut, peygamber …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.