Dini Soru / Sorular / Adetliyken doğum kontrol hapı adeti keser mi

Adetliyken doğum kontrol hapı adeti keser mi

Sponsorlu Bağlantılar

Adetliyken doğum kontrol hapı adeti keser mi

Soru

Bismlahirrahmanirrahiym.

Adetin in 1. gününde doğum kontrol hapına başladım 6. gününde yapmaya karar verdim ve hapı bırakınca 7. gününde tempi lentil namazımı kılmaya başladım temizlik zaman inion 4 gününde tekrar hayız oldum hapı bıraktığımdan bu kan hayız mı özür mü?

Cevap

Selamun aleykum kardeşim. Sorunuzu şöyle anladım umarım yanlış anlamamışımdır: Adetin 1. gününde doğum kontrol hapına başladınız ve 6. günde bıraktınız sonra 7. günde kanamanız kesildi. Ondan 4 gün sonra ise tekrar kanamanız başladı.

Sizi çok net anlamamakla birlikte, normalde görünen o ki bu kanama özür kanamasıdır. Ancak adetiniz normal seyrinden değişip bu şekilde de gelmiş olabilir. Maalesef bu konuda bize yeterli bilgi vermelisiniz ki net cevap verebilelim.

Not isterseniz aşağıya yorum yazarak sorunuzu yeniden sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: adetliyken doğum kontrol hapı adeti keser mi, doğum kontrol hapı adeti keser mi, dogum kontrol hapi adeti kesermi, microgynon adeti kesermi, adetliyken dogum kontrol hapo, reginon adeti kesermi ilk günü, dogum konteol hapi adeti keser mi

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.