Dini Soru / Sorular / Allah vesveseyi affeder mi

Allah vesveseyi affeder mi

Sponsorlu Bağlantılar

Allah vesveseyi affeder mi

Soru

İçimden sürekli yemin etmek geçiyor daha doğrusu içimden biri sanki yemin ediyor bende dışımdan yemin yok VALLAHA yok söz yok gibi şeyler söyledim tövbe estağfurullah haşa ALLAH affetsin ama kötü bir amaçla değil benim içinden söz verme yemin etme vesvesesi var bunlara istinaden dedim sonra yanlış yaptığımı fark ettim acaba bundan dolayı ALLAH günah yazar mı amacım yeminleri susturmaktı içim çok zorluyor yemin ettirmeye yardımcı olur musunuz ayrıca yarı uykulu halde ALLAH’LA ilgili vesvese var uyuduğum anda Vesvese geliyorsa bende dışımdan uykulu halde ALLAHA kötü bir şey dediysem ne yapacağım içim hiç rahat değil.

Cevap

Selamun aleykum kardeşim. Senin bu durumun vesveseden dolayıdır. Şunu kesin bir şekilde bilmelisin ki sana asla vesveseden dolayı gelen düşünceler ve yeminlerden dolayı bir günah yoktur. Allah seni sorumlu tutmamışken sen kendi kendini nasıl olur da sorumlu tutarsın.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: allah vesveseyi affeder mi

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.