Dini Soru / Sorular / Allah’a isyan ettim

Allah’a isyan ettim

Sponsorlu Bağlantılar

Allah’a isyan ettim

Soru

Selamun Aleykum. Yaşım 16 gencecik bazen nefsine uyan tabiri caizse salak bir insanım.Benim 1 aydır yatıp kalkıp dua ettiğim bir dileğim vardı ve kabul olmadı.Ama ne kadar istiyordum anlatamam herşeyi yaptım sadakasından tutun hacet namazına kadar.Ama olmadı.Isteğim olmayınca istemsiz bir şekilde sinirlendim gerçi sinirlenmek hafif kalır tabiri caizse kudurdum o ara saçma sapan şeyler söyledim tabi ki örnek verecek olursak yeter artık bıktım usandım neden bütün kafirlerin dileği istedikleri önlerine seriliyorda bana verilmiyor bende mi kafir olayım gibi aptalca şeyler kısacası 1 yıldır kıldığım namaz tuttuğum oruç amellerim dinim 3 dakikada puff uçup gidiverdi şimdi pişmanım adeta boşluğa düştüm ama ne tevbe etmeye yüzüm nede cesaretim var ne yapmalıyım. Teşekkurler.

Cevap

Aleykum selam kardesım ben sunu soylıyım allahtan asla ümit kesme. Tevbenı et allahın merhametı sonsuzdur. Sen tevbe etmessen senın zararına olur. Unutma ıstedıgın seyın hayırlı olup olmadıgını bılmıyorsun. Belkıde onda şer vardır ama sen bilmıyorsun. Allaha sığın kafirlerı umursama onlar kaybedecek. Allahın izni ıle biz kazanacagız. Sana soyleyım 60 yıl luks ıcınde yasayıp kafir olarak ölmekmı yoksa müslüman olarak ölup allah nasıp ederse sonsuz cennette yaşamakmı.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.