Dini Soru / Sorular / Annemin psikolojisi bozuk ne yapmalıyım

Annemin psikolojisi bozuk ne yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

Annemin psikolojisi bozuk ne yapmalıyım

Soru

Hocam annem psikolojik olarak çok hasta. Kendinden nefret ediyor,her şey için kendini suçluyor,sürekli yalnız kalmak istiyor,misafir istemiyor,çesitli takıntıları var.Psikolojik tedavi gördü ama işe yaramadı.Şu anda tedaviyi reddediyor. Okuyabileceğim bir dua,bir sure bir şey önerin bana yalvarıyorum.

Cevap

Merhaba Kardeşim Geçmiş Olsun. Psikolojik panik atak ve sinir bozukluğu ruhsal ve fiziksel sorunlarimiz gün geçtikçe artıyor ama dur demek için yapmamiz gereken şey. Zikir Dua Namaz Kuran Okumaktir. Annenize YA KUDDUS ismini zikretmesini söyleyin. Perşembeyi Cumaya baglayan Gece 170 kere YA KUDDUS zikriyle mesgul olmasini rica ediniz. Isterseniz hergun sinirsiz sayida mesgul olabilir. Ve ayet el kursi kesinlikle okumasinida iste. Sende okuyabilirsin. Iyi Gunler.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: psikolojisi bozuk anne

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir yorum

  1. Merhaba kardeşim. Allah yardımcınız olsun. Annen yaşadığı olayları atlamıyor olabilir, destek olun. Ama mutlaka psikolojik tedavi görmelidir. Büyüklerden biri ikna etmelidir. Kur’an okunmayan ev harabedir diyor peygamberimiz (sav). Evde huzuru yakalamak için her gün Kur’an okunmalıdır. Kur’an okunmayan tek bir gününüz olmamalıdır. Ayda bir defa da olsa Al-i İmran ve Bakara surelerini okuyun. Allah’tan ferahlık isteyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.