Dini Soru / Sorular / Arkadaşım bana trip atıyor

Arkadaşım bana trip atıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşım bana trip atıyor

Soru

Selamun aleykum hocam bana biraz akıl verir misiniz?

Arkadaşım ve ben öyle ortam oluşturduk konuşuyorduk. Sevgili olayı açılınca bende sevdiğim biri vardı onu unutmak istediğimi biliyor zaten. Bende istemediğim için konuyu açmak bilmeyen arkadaşlara hayır dedim. Arkadaşım hayır mı dedi hayır dedim emin misin diyor. Ona önceden söyledim bana böyle yapmasını istemediğimi. Sonra konuşmak için yanıma gel dedi istemedim bana küstü. Teneffüste haklı olsam da yanına gittim görmezlikten geldi. Bende konuşmadım sonra. Başka birinin yanına gittim. Arkasında ben oturuyorum ama onu görmedim. Kırdığı şey için para toplanıyordu bende niye vereyim harçlığımdan kısayım boşuna hem zaten yanımda da yok dedim. Bu sefer ses duymadım ondan. Teneffüste gördüm dalmış böyle sessiz sessiz oturuyor. Bende durdum önce sonra önünden geçtim konuşmadan. Başka biriyle konuştum. Hep trip atıyor şaka da olsa bazen, baydım artık, başka biriyle dolaşınca beni kıskanıyor yine trip atıyor. Sizce gidip yazıyla ya da konuşarak özür dilemeli mi, yoksa konuşmalı mı yoksa uzak mı durmalıyım?

Cevap

Eğer arkadaşım seni kötü şeylere meylediyorsa bunu hissedersin zaten ondan uzak durabilirsin selamı kesmeden . Bunda yanlış bir şey yok . Eğer sen arkadaşını çok seviyor ve onsuz yapamam diyorsan ne düşündüğünü bilmeli ve ona göre davranması için onunla konuşmalısın . İnşallah aranızdaki sorunlar tatlı bir şekilde çözülür . Güvenebileceğin bir arkadaş bu devirde zordur bunu unutma . Selametle kal.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.