Dini Soru / Sorular / Arkadaşım benimle konuşmuyor ne yapmalıyım

Arkadaşım benimle konuşmuyor ne yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşım benimle konuşmuyor ne yapmalıyım

Soru

Dersimiz fendi, hoca bana ve sınıfa yeni, gelen bir kıza sınavları kontrol ettirdi o sırada tüm sınıf hamurlarla element falan yaptı haliyle biz yapamadık hoca yarın yapın getirin dedi. Tenefuste en yakın arkadaşıma bize gel yapalım dedim hayır dedi o sırada yeni gelen kız duydu ben gelim dedi tamam gel dedim başka ne diyebilirim siz söyleyin diğer gün ödevi evde unuttum hocanın telefonuyla aradım ödevi istedim yakın arkadaşım, ne oldu dedi ben anlattım ödev evde kaldı dedim zaten iki kankan var ikisi birbirine baktı çıkıp dışarda konuştular iki gün önce ödev yaptığım kıza hoca torpil geçti. Din sınavı olduk hoca boş sorusunu doğru kabul etti ben teneffüste gittim kıza söyledim neyse asıl konumuza gelelim. Dışarda konuştular sınıfa geldiler benimle küslerdi sordum ewet dediler dışarda olayı birine anlattım benimle barıştı öbürü dinlemedi bile bir türlü benimle barışmıyor ne yapmam lazım lütfen bana yardım edin lütfen ben arkadaşımı çok seviyorum ama o benimle barışmıyor ne yapmam lazımmmm???

Cevap

Merhaba güzel kardeşim bu yaşlarda bu kadar teferruatlar zamanla çok yorar seni. İnsanları kırmadığın sürece kaprisli insanların kaprisini çekmek zorunda değilsin. Sonuçta ortada kayda değer bir olay bile yokken kendini yıpratma, arkadaşınla güzel bir dille konuş. Akışına birakabilirsin. Zaman kimin ne olduğunu gösterir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.