Dini Soru / Sorular / Aşık etme duası var mıdır

Aşık etme duası var mıdır

Sponsorlu Bağlantılar

Aşık etme duası var mıdır

Soru

Hocam selamun aleykum.

Hocam benim sorum şu, ben birini çok seviyordum oda beni çok seviyordu ama bir anda benden ayrılma kararı aldı ama benden ayrılınca başkalarıyla zina etmeye başladı benimle zina yapmıyordu ben onun tekrar beni sevmesi için muska bile yaptırmayı düşündüm ama günahtan korktum. Bir hoca bana bir dua verdi bunu tuza oku ve tuzu ateşe at dedi böyle aşk duası var mıdır hocam yada muhabbet celbi diyelim.

Cevap

Selamun aleykum kardeşim. Herkes kendi işlediklerinden sorumludur. Kimse kimsenin günahını yüklenmez. Ancak birisinin sevmesi için çeşitli muskalar ve büyüler yapmak ve yaptırmak haramdır. Siz o kişi için ancak dua etmelisiniz. Bunun dışında olan bir çok muhabbet celbi veya muskalar hep uydurmadır. Sihir ise zaten caiz değil haramdır. Ayrıca siz Allah’tan kendiniz için hayırlı olanı istemelisiniz. Zinaya ne bulaşın nede zinaya bulaşan birisini düşünün ancak o kimsenin zinadan kurtulması ve doğru yola dönmesi için dua edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.