Dini Soru / Sorular / Aynı rüyayı görmek ne demek

Aynı rüyayı görmek ne demek

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı rüyayı görmek ne demek

Soru

Selamun aleykum hocam. Geçen gece rüyamda yakın üç arkadaşımla beraber bir yerde oturuyorduk bir arkadaşımın annesi aradı onunla konuştuk sonra yanımıza çok iyi tanıdığımız biri geldi onunla da oturduk konuştuk. Sonra üçümüz eve gittik annesiyle konuştuğumuz arkadaşın annesi bir daha aradı ve ben sizi önceden hiç aramadım şimdi arıyorum dedi. Bizde bizim yanımıza gelenle arayan kişinin içine şeytanın girdiğini düşündük. Sonra ben uyandım o gece rüyamda girdiğim bir arkadaşımda yine üçümüzü kendi evlerinde korkarak görmüş birbirimize anlattığımızda benzer şeyleri aynı gece gördüğümüzü farkettik. Rica etsek yorumlar mısınız teşekkürler.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Birden fazla kişi hatta üç kişi bile aynı rüyayı görecek olsalar özel bir yorumla yorumlanmaz. Yani ancak görülen rüya her neyse o rüya tabir edilebilir. Bu şekilde sadece bir kadını görmek hayırlıdır ama birisinin içine şeytan girmiş demek ise boştur ve tabir edilmez. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

2 Yorumlar

  1. selamın aleyküm hocam aynı gece hem benim hemde eşimin rüyasında cocugu oluyor bu ne anlama geliyor

    • Aleykum selam. Bu rüya gerçeğe yakın olarak tabir edilir. Çocuk sahibi olmaya yada bir dileğinin gerçek olması anlamındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.