Dini Soru / Sorular / Babam sevdiğime vermiyor dua

Babam sevdiğime vermiyor dua

Sponsorlu Bağlantılar

Babam sevdiğime vermiyor dua

Soru

Babam sevdiğim adamı sevmiyor ve çok inat ediyor onun inadını kırmak için hangi duayı okumalıyım?

Cevap

Merhaba. Sabır herşeyin ilacıdır. En güzel dua içten gelen ve samimiyetle edilen dualardır. Namazlardan sonra edilen dualar makbuldür. Ayrıca sabah namazını kıldıktan sonra seccadeden kalkmadan bir miktar kuranı kerim okuduktan sonra içinizden geldiği gibi dua edin ve Allah’tan hayırlısını dileyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

2 Yorumlar

  1. Selamun aleyküm. Babam beş yıldır konuştuğum sevdiğim değer verdiğim kişiyi istemiyor. İnat ediyor. Araştırma gereksinimi bile duymuyor. Katı kapli merhamet duygusun dan mahrum kalmış. Bencil biri. Ben hayır diyorsam hayır dır. Gökten peygamber inse vermem diyor. Nasıl bir insan ben anlayamıyorum. Susuyorum. Sabır gösteriyorum. Vermezmiş fakir miş dalga geçiyor. Ama mesela doktor olsa verirmiş. Yani kahve de otururken ee damatın mesleği ne denildiğinde doktor diğebilirmi. Siz söyleyin bn ne yapayım.

    • Aleykum selam. Babanı ikna etmenin ve bu sıkıntıyı aşmanın bir yolunu bulmaya çalışın. Sözlerini dinleyeceği veya saygı duyacağı kimseler aracı olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.