Dini Soru / Sorular / Beddua ettim ve yerini buldu pişmanım

Beddua ettim ve yerini buldu pişmanım

Sponsorlu Bağlantılar

Beddua ettim ve yerini buldu pişmanım

Soru

Merhaba. Bundan yaklaşık 8 yıl önce bir üniversite okuduğum sırada yaz tatilinde bir markette kasiyer olarak çalıştım. Bir seferinde ödemede birkaç gün gecikme oldu ve kaldığım yurt sahibineş karşı zor durumda kaldım ve paramı geciktiren patronuma beddua ettim. İnşallah batarsın bir daha para kazanamazsın vs.gibi.. Bu olaydan 2-3 yıl sonra bu kişiyle sevgili olduk ve birbirimizi seviyoruz yaklaşık 6 yıllık birlikteliğimiz var ama bir sure sonra işleri bozuldu iflas etti bir saha da ne iş kurduysa yürümedi. Şu anda evlenemememizin tek sebebi maddi sorunlar ve iş. Bedduam tutmuş olabilir mi. düzelmesi için ne yapmalıyım?

Cevap

Merhaba kardeşim. Beddua demek, dua etmenin olumsuz yönüdür. Allah dilerse elbette kabul eder. Bu yaşananların bedduanızdan dolayı olduğunu bilemeyiz ama olma ihtimali elbette vardır. Bundan tövbe etmeniz, hakkınızı helal etmeniz ve hayırlı manada dua etmeniz yeterlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.