Dini Soru / Sorular / Bir bayana hayran olmak günah mı

Bir bayana hayran olmak günah mı

Sponsorlu Bağlantılar

Bir bayana hayran olmak günah mı

Soru

Hocam öncelikle merhaba P…. …. diye 1 kadın var ülkemizde belki kim olduğunu biliyorsunuzdur yanlışsam Allah affetsin ama bildiğim kadarıyla ateist bir dizide oynuyor aynı zamanda bazende haber bültenlerinde yorumculuk yapıyor aynı zamanda şair ve tarihçi diye biliyorum bana göre çok güzel ve çekici bir kadın neden bilmiyorum ama çok çok aşırı derecede ilgimi çekiyor bazen onun resimlerine bakarken dalıp gidiyorum ama bu yaptığım bana bir günah kazandırır mı bilmiyorum o 36 yaşında ben ise 20 yaşındayım sizce ne yapmalıyım ??

Cevap

Merhabalar kardeşim. Bu tür düşünceler hem nefsinizden hemde şeytanın tetiklemesinden kaynaklanmaktadır. Bu şekilde hareket size ne kazandıracaktır. Boş bir avuntu ve boş yere kazanılan günahlardan başka elinize geçen hiç bir şey olmayacaktır. Sanal ortamda da olsa şehvetle harama bakılması insana günah kazandırır. Tövbe edin ve size zarardan başka bir şey kazandırmayan böyle şeylerle uğraşmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.