Dini Soru / Sorular / Cin musallatı belirtileri nelerdir

Cin musallatı belirtileri nelerdir

Sponsorlu Bağlantılar

Cin musallatı belirtileri nelerdir

Soru

Merhaba hocam ben 15 yaşındayım 1 yıldır tüm namazları kılıyordum birden bıraktım hiç kılma isteği yok 1 aydır. İnternette baktım bazı musallat belirtileri var kuran okuyorum hemen hemen her gün kuran dinliyorum bir şey olmuyor ama rukye ayetini dinlediğimde kalbim hızlı atıyor ve buda musallat belirtisiymiş çok korkuyorum ne yapmalıyım? Bir hocaya gitmeli miyim lütfen dürüst cevap verin (tamamen namazı bırakmadım günde 2 vakit filan kılıyorum ama eskisi gibi istek yok )

Cevap

Merhaba kardeşim. Sana bütün içtenliğimle ve samimiyetimle söylüyorum ki bu belirtilerinin musallat olmakla hiç bir ilgisi ve alakası yoktur. Okuduğun şeyler eğer böyleyse yanlıştır. Namazlarını sakın bırakma ihmal etme. Eksikliklerini gider ve tövbe et. Ne mutlu sana bu yaştan itibaren namazlarını kılıyorsun sakın ama sakın şeytanın seni kandırmasına fırsat verme. Kazanan sen ol ve kaybeden şeytan olsun. Allah seninle olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: cin musallatı belirtileri

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.