Dini Soru / Sorular / Cin musallatı nasıl anlaşılır

Cin musallatı nasıl anlaşılır

Sponsorlu Bağlantılar

Cin musallatı nasıl anlaşılır

Soru

S.a bana cinler musallat olmuşmudur diye korkuyorum ve her zaman musallat belirtilerini araştırıp kendimi rahatlatmak istiyorum ve araştırdıkça içime sıkıntı geliyor. Korkuyorum ama hep araştırmak istiyorum bana musallat olmamışlar oh şükür diyebilmek için ama heryerde aynı şeyler belirtilerin bazıları var titreme el ayak soğukluğu filan ama uykudaki belirtileri yok ama sabah namazı öncesi uyanıyorum birden ve bakıyorum ezan okunuyor. Buda bir belirtisiymiş hı bide rukye ayeti dinledim birden kulaklarıma ve yanaklarıma sıcaklık geldi Allah’a sığınıp dua ediyorum ama gitmiyor sizce ne yapmalıyım lütfen dürüst cevap verin.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Anlattığınız hiç bir durum cin musallatı ile ilgisi yoktur. Siz kendi kendinize sıkıntı yapmaktasınız. Genellikle şeytan insanın zayıf taraflarından vesvese verir. Halbuki vesvesenin insan üzerinde etkisi sadece bir şeyin hatıra gelmesidir. Asla bunları önemsemeyin ve şeytanı sevindirmeyin. Siz önemsedikçe şeytan mutlu olur ve siz üzülürsünüz. Allah’a emanet olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: cin musallatı nasıl anlasılır

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

6 Yorumlar

  1. Sağolun hocam sizin için dua edicem sizde benim için edin nolur

  2. Her zaman salihlerin ve iyilerin duaları olsun. Sizde dua edin. Allah’a emanet olun.

  3. Hocam içimden bir ses o hoca nerden bilecek bende tüm belirtileri var ama o ben üzülmeyeyim diye vesvese diyor … bu düşünceler aklımdan geçiyo ve üzülüyorum hocam siz gerçekten eminmisiniz baya bi belirti var ama

  4. Güzel kardeşim daha öncede söyledim ve hangi hoca efendiye veya bilen birisine gidersin git ve sor. Bütün bunlar bir vesvesedir sana bu duyguyu verende vesvesedir. Asla önemseme sil at gitsin. Zerre kadar bir değeri ve doğruluğu yoktur. Sen öyle kafana taktıkça bizim nasihatlerin ne değeri olacak peki?

  5. Tamam inşallah daha da takmayacağım anladım.

  6. Cinler senin korkunla beslenir.O yüzden onlardan korkma ve bu vesveseleri umursama.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.