Dini Soru / Sorular / Çocuğum uyurken nefesi kesildi

Çocuğum uyurken nefesi kesildi

Sponsorlu Bağlantılar

Çocuğum uyurken nefesi kesildi

Soru

Hayırlı akşamlar benim 3 yaşında bir kızım var, ve ben bir olay yasadım, uykuya yatırdım aksam üzeri ve saat 12 ye kadar gece uyanmadı, sonra yanına gidip uyandırmak istedik ama kendisinde ne nabız ne nefes nede kalp atması vardı, ve bembeyaz dudakları mordu, yani uyanmadı yarım saat uğraştık ama olmadı, artık en son öldü diye bıraktığımızda birden garip bir şekilde nefes almaya başladı, daha sonra alıp salona götürdük, kendine geldi ama yürüyemiyordu, ve biraz kendine geldiğinde yerde uzanırken ayaklarını ters bir şekilde kanepenin altına uzatıp annem kanepede otururken ikisini bir ayaklarıyla havaya kaldırdı, ve bunu biz yapamadık denedik, ve evimizde bir şey var farkındayım ama görmüyorum, hissediyorum gece yatarken bana sesleniyorlar, ama bizde değil annemde, ve bu benim kızımı etkiliyor, korkuyorum bu olaydan sonra, bana yardım eder misiniz, ne yapmam gerekiyor, cevap verirseniz çok sevinirim,şimdiden çok teşekkürler.

Cevap

Hayırlı akşamlar kardeşim. Size iki tavsiyemiz olacak; birincisi, ilim sahibi güvenilir ve para karşılığında bu işi asla yapmayan takva sahibi bir insana gidin ve olanları anlatın. Bu en doğrusu olur. Bu ortamda böyle bir konuda ne siz tam anlatabilirsiniz nede biz tam olarak anlayabiliriz sizleri. İkincisi ise, evin içerisinde namaz kılınmalı, kuran okunmalı ve günde bir kaç defa orta bir sesle ezan okunmalıdır. İnşaallah bunların faydasını göreceksiniz Allah’a emanet olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.