Dini Soru / Sorular / Çok büyük günah işledim Allah affeder mi

Çok büyük günah işledim Allah affeder mi

Sponsorlu Bağlantılar

Çok büyük günah işledim Allah affeder mi

Soru

Çok kötü bir günah işledim etkisinden çıkamıyorum

Selamun aleykum ben bundan 4 yıl önce çok büyük bir kul hakkına girdim. evlenceğim diye vaat edip birlikte oldum sonra terk ettim. Sonrasında pişman oldum tabi aradan 2 ay geçtikten sonra ben bir hata yaptım bunu temizlemek istiyorum gel evlenelim dediğimde başka birisiyle evlendiğini öğrendim. Benimde yapacak bir şeyim kalmamoştı. Şimdi 25 yaşındayım her gün bunun azabını çekiyorum artık harama girmek bir yana bakmıyorum bile. Bana çok büyük beddualar etti ama ben temizlemek istedim o yanaşmadı ve o günden sonra ben hiç mutlu olamadım karşıma kim çıktıysa bozuldu olmadı. Allah beni affetmedi mi acaba evli bir kadınla da konuşamam ki ne yapacağım bilmiyorum.

Cevap

Aleykum selam. Artık o kimseyle asla konuşmamalısın ve hatta çok daha fazla uzaklaşmalısın. Hangi niyetle olursa olsun bu yaptığınız zinadır büyük günahtır. Artık bu saatten sonra yapman gereken büyük bir samimiyetle tövbe etmektir. Bunları yerine getir ve Allah’tan af dile. Şüphesiz Allah tövbe edenlerin günahlarını bağışlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: Çok günah

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.