Dini Soru / Sorular / Cünüp olma hissi

Cünüp olma hissi

Sponsorlu Bağlantılar

Cünüp olma hissi

Soru

Selamun aleyküm. Ben rüyamda sık sık müstehcen görüntüler görüyorum. Ama genelde karmakarışık rüyalarım olduğu için o rüyanın içinde bir süre bunları görüyorum. Bazen kasılmalar ile uyanıyorum o zaman gusül almam farz bunu biliyorum zaten kasılmayla uyanmam nadiren oluyor. Çoğunlukla ise ya hafif bir şehvet hissederek uyanıyorum ya da hiçbir şey hissetmiyorum. Bu şekilde olunca da gusül almamam gerekmiyor biliyorum ama benim peşimi vesveseler bırakmıyor. Ya ben orgazm olduysam da bunu uykumda fark etmediysem ya meni geldiyse de fark etmediysem ya hatırlamıyorsam sonuçta rüya gördüm diye kendimi yiyip bitiriyorum.Bazen rüya görmesem de acaba gördüm de hatırlamıyor muyum diye kendimi sorguya çekiyorum. Bir bayan olarak günlük akıntım da var o kuruyunca çamaşırımda leke yapıyor ondan da şüpheleniyorum ya bu leke meniyse diye. Kısacası sürekli bu şüpheler içindeyim namazım orucum kabul olmuyor bu sebepten gibi hissediyorum huzurum kalmadı inanın. Ben ne yapmalıyım?

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Rüyanda ne görürsen gör, ancak boşalırsan gusül alman farz olur. Bunun için de boşalmanın yani orgazm olmanın ne demek olduğunu bilmen gerekir. Bir kaç kasılma orgazm değildir. Bu sadece şehvetsel bir histir. Orgazm ise kasılmaların en şiddetli olduğu ve cinsel doyuma ulaşılan andır. Ve eğer erkeksen orgazm ile birlikte meni de gelir. Bu durumda gusül almak zorundasın. Ama vesvese yapmamaya gayret et.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.