Dini Soru / Sorular / Elinde kına ile uyanmak ne demek

Elinde kına ile uyanmak ne demek

Sponsorlu Bağlantılar

Elinde kına ile uyanmak ne demek

Soru

Bu sabah uyandığımda iki elinin parmakları tupturuncuydu . kına mı dersiniz ne dersiniz bilmiyorum ama kokmuyordu , tadı da yoktu. Yıkadım, köpükledim ne yaparsam yapayım geçmedi. Öğlene doğru kollarımda turuncu lekeler çıktı ama ıslak mendile silince geçti. Bu ne acaba çok merak ediyorum. Hangi siteye baktıysam herkesin ki kına gibi kokuyormuş. Hiç bir şey anlamadım da.

Cevap

Bunun manevi bir anlamı olması gerekmez. Eğer ciddi bir leke gibi görünüyorsa en doğrusu doktora görünmeniz olacaktır. Allah’a emanet olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Sigara içmeyeceğim diye yemin etmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Gusül abdesti nasıl alınır kısaca

Sponsorlu Bağlantılar Gusül abdesti nasıl alınır kısaca Soru Merhaba hocam. Gusül abdesti ne demektir ve …

Dinleyerek namaz kılınır mı

Sponsorlu Bağlantılar Dinleyerek namaz kılınır mı Soru Erkek hocanın sesi namazımı bozar mı? Ben namaz …

2 Yorumlar

  1. S. a. Dün sabah uyandım elimde bir leke var ilk olarak ağzımdan veya burnumdan kan aktı sandım yıkamaya gittim yıkadım ve geçmedi .terarladım ve yine geçmedi kokladım kokusu tıpkı kına kokuyor araştırdım fakat net bişey anlamadım hâla elimde bu tam olarak ne aydınlatırsanız sevinirim ??

    • Aleykum selam. Uyandıktan sonra genellikle elde kına görülmesi bir çok insanda görülen bir durumdur. Bu durum hakkında kesin bir bilgi olmamakla birlikte iki şekilde açıklanmaktadır. Birincisi uyku halinde görülen rüyalar esnasında ruhun kısmi olarak bedenden ayrılması ve uyanınca tekrar hızlı bir şekilde vücuda dönmesinden kaynaklandığı söylenmektedir. İkinci durum ise bunun bir çeşit mantar olduğu ve ellerin iyi temizlenmediğinden dolayı olduğu tahmin edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.