Dini Soru / Sorular / Ergenlerin cinsel sorunları

Ergenlerin cinsel sorunları

Sponsorlu Bağlantılar

Ergenlerin cinsel sorunları

Soru

Selamunaleykum abi,
Ergenlik çağına gireli çok olmadı küçüğüm. Kusura bakma sana daha böyle sorular Soruldu mu bilmiyorum. Ailemle bunu konuşmayı utanıyorum onun için sana soruyorum.
1- tenle temas sonucu şehvet sanki var. Az miktarda ama çok yapışkan sıvı. Meni mi mezi mi vedi mi bilemedim. İdrardan sonra geldi bu guslü bozar mı?

2- Bende şöyle bir şey var doğal mı.
Bir tv den ayıp bir şey görsem hemen değişiriyorum kanalı ama hemen lavabom geliyor ve mezi yada vedi çıkıyor her gün çok geliyor ne yapmam lazım?

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Bu senden gelen sıvı eğer idrardan olursa çoğunlukla vedi olur. Diğer zamanlarda akan sıvı ise mezidir. Mezi, cinsel içerikli bir düşünce, görme veya konuşma gibi durumlarda akar. Mezi ve vedi aynı hükmü taşır ve aynı özelliktedir. Mezinin farkı şehvet durumlarında akmasıdır. Mezinin rengi su gibidir yani renksizdir, İnce ve yapışkandır. Meziden dolayı gusül abdesti gerekmez sadece normal namaz abdesti varsa o anda bozulur ve bulaşan yer ya yıkanmalı veya o çamaşır değiştirilmelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.