Dini Soru / Sorular / Erkek eşine neden seni seviyorum demez

Erkek eşine neden seni seviyorum demez

Sponsorlu Bağlantılar

Erkek eşine neden seni seviyorum demez

Soru

Bir bayan olarak soruyorum bunu. Allah aşkına erkek eşine neden seni seviyorum demez? bu o kadar zor bir şey midir neden erkeler böyle davranır ki.

Cevap

Merhaba kardeşim,erkekler de bizim gibi sevmeyi bilir.çünkü sevgi Rabbimizden gelir.bu güzel duyguyu Rabbim suphesiz ki erkeklere de vermiştir.lakin onlar bizim gibi devamlı ifade etmeyi gerek görmezler.eğer sevmeyi bilmez olsalardı, şairlerin %90 ı erkek olmazdı değil mi.elbette ki duymak hoş olur ama fıtratlarımız farklıdır.erkeklerin çoğu güçlü duran,şikayet etmeyen kadınlardan hoşlanırlar. Eşine hayatının kahramanıymış gibi davranırsan eşin buna karşı koyamaz kardeşim.sağlıkla kal.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

3 Yorumlar

  1. Merhaba değerli kardeşim bir cevap veren misafirimiz olarak böyle faydalı bir paylaşımda bulunduğunuzdan dolayı Allah sizlerden razı olsun. İnşaallah böyle devam etmenizi ümit ederim. Teşekkürlerimi ve hürmetlerimi sunarım.

  2. Amin hocam tüm ehli imandan Rabbim razı olsun.hocam bu siteye üye olabiliyor muyuz.

  3. Evet olabiliyorsunuz. Telefondan belki sıkıntı yaşayabilirsiniz ama bilgisayardan sayfanın üst sağ kısmında bir buton var ordan kayıt olabilirsiniz inşallah. Çok da memnun olurum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.