Dini Soru / Sorular / Eşine habersiz sakinleştirici hap içirmek günah mı

Eşine habersiz sakinleştirici hap içirmek günah mı

Sponsorlu Bağlantılar

Eşine habersiz sakinleştirici hap içirmek günah mı

Soru

Hocam benim kocam aşırı sinirli bağırıp çağırıyordu ölüm ile tehdit ediyordu çok huzursuz idik çocuklarıma da bağırıyordu bana biri depresyon hapı vermemi tavsiye etti bende doktora başvurdum anlattım derdimi oda bu hapları vermemi tavsiye etti. Şimdi veriyorum gizliden daha iyi şimdi ama ben vicdan azabı duyuyorum gizliden böyle bir şey yaptığımı çünkü doktora da gitmiyordu benim günahım varmı hiç rahat değilim ama kocam sakinleşti lütfen bu sorumu cevaplarsanız memnun olurum ben Makedonya dan.

Cevap

Değerli kardeşim,
siz öncelikle bir anne olarak yapmanız gereken bir şey yapmışsınız. Fakat önemli bir nokta var ki o da şu; bu tür sakinleştirici ilaçların yan etkileri ömür boyu kişinin bünyesinden silinmez. kısa zamanlık çare olabilir fakat kişinin bünyesine çok farklı zararları olabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir yorum

  1. Selamun aleykum. Eşinizden habersiz ona sakinleştirici vermeniz doğru değildir. Hiç kimse başka birisine haberi ve onayı olmaksızın sağlığına müdahale etmeye hakkı yoktur. Çünkü bu hapların bir faydası varsa iki tane de zararı vardır. Siz onu ikna etme yoluna bakın veya sözünü dinleyeceği bir kimse onu ikna ederek doktora gitmesini sağlasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.