Dini Soru / Sorular / Evde huzursuzluk için okunacak dua

Evde huzursuzluk için okunacak dua

Sponsorlu Bağlantılar

Evde huzursuzluk için okunacak dua

Soru

Selamun aleykum hocam. Evimuzde çok huzursuluk var kocam hic ilgilenmiyor ister yiyin ister yemeyin hep onun dedigini yapiyoruz yok hep ayni okuyorum alahtan umudumu ariyorum ne yapacagimi bilmiyorum sabrediyorum hem ilgilenmiyor hem bizden ariyor. Ben ev hanimiyim fazla birsey istemiyoruz Durumumuz cok kotu ne yapmaliyim herhangi dua önerirseniz Allah yardim etsin saygilar.

Cevap

Aleykum selam hanım kardeşim. Allah yardımcınız olsun ve Allah yuvanıza huzur versin. Siz eşinizin ıslah olması için ve evlatlarınızın hayırlı birer insan olabilmeleri için mücadele etmeye devam edin. Alla ile bağınızı koparmayın sürekli Allah ile bağınızı kuvvetli tutun. Bu bağ namaz, dua ve kuran okumakla olmalaıdır.

Evde huzursuzluğa karşı okunacak dualar:

– “Bismillahirrahmanirrahim”

Hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym. Anlamı; Yedişer defa okuyan kimse, mesud bir aile hayatı geçirir. Dünyanın sıkıntılarından kurtulur. Huzurlu bir hayat elde eder.

– “Bismillahirrahmanirrahim”

Allahumme cennibni munkeratil-ahlakı vel-ehvai vel-esvai vel-edvai. Anlamı; Allah’ım! Kötü ahlaktan, nefsani arzulardan, kötü işlerden ve ayıp şeylerden beni uzaklaştır.

– “Bismillahirrahmanirrahim”

Allahummeğfir-lena zunubena ve zulmena ve hezlena ve ciddena ve amdena ve kullu zalike ındena. Anlamı; Allah’ım! Günahlarımızı, yaptığımız haksızlıkları, saçmalıklarımızı, bilerek ve ciddi olarak yaptıklarımızı bağışla, bunların hepsi bizde mevcuttur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.