Dini Soru / Sorular / Evde muska buldum ne yapmalıyım

Evde muska buldum ne yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

Evde muska buldum ne yapmalıyım

Soru

Evliyim evim ayrı fakat ailemin evinde kitap arasında muska bulduk büyük ihtimal abimin sevgilisi yaptı. Araba içine de koymuş aynısını onu görmedik ama bunu açtığımızda içinde tuhaf resimler kılıç yılan yengeç akrep el göz resimleri var ve bu aralar annem hariç hiç biriyle aram iyi değil her gün tartışma dün öldürüyordum abim denen şerefsizi o derece soğuttu kendinden. Kıskançlıktan dolayı ara bozmak amacıyla yapıldığını düşünüyorum açıklamaları bekliyorum.

Cevap

Selamun aleykum. Kesin hakkında bilgi sahibi olmadığınız bir konuda öyle sanıyorum demek günahtır caiz değildir. Bulduğunuz bu tür şeylerin etkisi olacağını hiç zannetmiyorum. Bunları güzelce yakıp atabilirsiniz içiniz rahat olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: kıracı evde muska buldum ne yapmalıyım, buldugumuz muskalar, evde muska bulduk ama yazısı yok

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

2 Yorumlar

  1. Evde muska buldum ve napmam gerektigini bilmiykrum korkuyorum iyimi kotumu acmalimiyim yoksa acmamaliyim bilmiyorum yardimci olun bana kafayi yicem

    • Hiç endişelenme ve hiç olayı büyütmene gerek yoktur. Bu muskayı ayak basmayan yani mümkün mertebe kenar bir yerde toprağa gömebilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.