Dini Soru / Sorular / Evimizi satamıyoruz

Evimizi satamıyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

Evimizi satamıyoruz

Soru

Çok şükür bir evimiz var, yıllardır satmaya uğraşıyoruz ancak bir türlü satamıyoruz. Kendimiz de satmayı denedik, emlakçılara da verdik ancak bir türlü satamadık. Satamadıysak mutlaka bunda da bir hayır vardır ancak maddi açıdan zor durumdayız ve bu evi satarsak daha küçük bir ev alıp, kalan parayla borçlarımızı ödemeyi düşünüyoruz. Hatta eve ya da bize büyü yapıldığını bile düşündük. Ne yapmamız lazım? Okuyabileceğimiz bir dua, sonucun hayırlı olup olmaması ile ilgili yapabileceğimiz bir şey var mı?

Cevap

Bunun nedeni büyü olması gerekmez. Aslında toplumumuzda bir çok olumsuzluklar hemen büyüye bağlanabilmektedir bu yanlıştır. Belki çok daha hayırlısını Allah size nasip edecektir. Siz yinede elinizden geleni yapın. Örneğin interneti bu amaçla iyi bir şekilde kullanabilirsiniz.

Malınızın satılması için aşağıdaki duayı evin içerisinde sık sık okuyabilirsiniz.

Evin satılması için dua:

“Bismillahi ya Kahhuru ya Settaru. Bismillahi ya Azizü ya Celilü ya Cemilü ya Celilü ya Azizü ya Evveli ya Ahiru ya Zahii ya Batınu ya ALLAH ya Allah rahmetike ya erhamerrahimin.”

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

2 Yorumlar

  1. Duayı okuyacağım. Allah razı olsun cevabınız için. Peki ben bu duayı okusam, evin satılması hayırlı olmasa da satılır mı? Yani dua ederek hayırlı olmayan bir işin önünü açmış olmayalım?

  2. Sağ olunuz hocam.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.