Dini Soru / Sorular / Evlen baskısı

Evlen baskısı

Sponsorlu Bağlantılar

Evlen baskısı

Soru

Ailem evlen diye baskı yapıyor beğenmedim istemediğim birine evet de yaşın geçiyor diyorlar istemediğim biriyle evlenmeli miyim ailem istiyor diye?

Cevap

Siz de evlenin kardeşim nasılsa bir an önce evlenmek istiyorsunuz. Ne zamana kadar bekleyeceksiniz. Armutun sapı üzümün çöpü derken ömür bitiyor. Kendinize yazık etmeyin bir an önce evlenin. İnsanlarda kusur aramayın çünkü siz de kusursuz değilsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

4 Yorumlar

  1. Yani sevmediğim istemediğim biriyle evlenmemi söylüyorsunuz mutsuz olmayı tercıh etmeliyim yani

  2. Elbette zorla bir evlilik olmasın ama sizde orta yolu tercih etmelisiniz. Mükemmel dost arayan dostsuz kalır demiş büyüklerimiz. Allah gönlünüzdeki hayırları ihsan eylesin.

  3. Beğenmediğim hoşlandığım birine evet mi demeliyim

  4. Kardeşim şuraya bir ton soru sorabiliyorsan nasıl kimle evlenecegini da bilirsin.İlla evlenmek istiyosun herkeste kusur buluyorsun.O zaman evlenme,evlenmek zorunda değilsin. Kusura bakma ama kusur görenindir.Her şeye olmaz diyorsun,biz diyebilecek her şeyi dedik.Aklınla karar vermek senin elinde.Kendi hayatın nihayetinde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.