Dini Soru / Sorular / Fotoğrafa dua okumak

Fotoğrafa dua okumak

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğrafa dua okumak

Soru

Hayırlı geceler. Benim 9 yıllık bir erkek arkadaşım vardı. Geçen yıl ayrılık yaşadık dualar ettim döndü. Seneye evlenecektik Fakat 2 ay sonra askere gidecek ve beni yine bıraktı gece hayatına sardı. Internette bir dua buldum ama resme okunuyor. Ayetleri yada esmaları fotograf a okumak gunah midir? Büyü yapmış gibi mi olurum?

__

Hayırlı akşamlar, benim 9 yıllık bir erkek arkadaşım var. Yaş ve iş koşullarını bekledik evlenmek için. Ama o geçen yıl beni terk etti 2 ay ayri kaldik başka insanlarla görüştü. Hep dua ettim hayirlisiyla istedim geri döndü. Fakat 2 hafta önce yine beni terk ett. Girdapta gibiyim Allaha siginiyorum. Bir dua buldum birkaç esma’yı ve asr suresini fotoğrafa okumam gerektiği yaziyor. Fakat Allah korusun büyüye girer diye korktum ve okumadım. Fotografa okumak dogrumudur? Büyüye girer mi?

Cevap

Hayırlı günler kardeşim. Bu insan sana kendisini daha nasıl ifade edebilir ki? Seni 9 yıl oyalamış, zorla birarada tutmaya çalışmışsın, yine kaçmış. Böyle bir adamdan ne eş olur, ne baba. Hayatının 9 yılını böylece çöpe atmış oldun. Artık Allah’ın yoluna gir, Allah sana hayırlı bir eş versin, böyle dua et. Fotoğrafa dua diye bir şey yoktur. Allah’a dua ediyorsun, fotoğraf göstermezsen Allah haşa görmüyor mu, bunları sil zihninden. Tövbe et ve temiz bir eş iste.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Zekat verirken nelere dikkat etmeliyiz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: resme dua okumak günah mıdır, resme dua

İlgini Çekebilir

Zekat verirken nelere dikkat etmeliyiz

Sponsorlu Bağlantılar Zekat verirken nelere dikkat etmeliyiz Soru Selamun aleykum. Zekat verme durumunda dikkat edilmesi …

Çok günahkarım allah affeder mi

Sponsorlu Bağlantılar Çok günahkarım allah affeder mi Soru Selamun aleykum hocam. Evliyken ve daha sonrası …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.