Dini Soru / Sorular / Gece olan tuhaf bir olay

Gece olan tuhaf bir olay

Sponsorlu Bağlantılar

Gece olan tuhaf bir olay

Soru

Merhabalar;

Dün gece yaşadığım bir olay ile ilgili bilgi almak istiyorum. Birgün öncesinde 7 defa eyetel Kürsi – 3 adet Felak – 3 adet Nas suresi okuyarak dua ettim uyudum hiç birşey olmadı. Dün gece yatarken yine aynı şekilde okudum ve dua ettim üzerimizdeki her türlü şerlerden vs sığınmak için. Tam uyudum bir anda uyandım yani uyuyor gibi değildim. İki göğsümün arasından beyaz bir kuşun sürekli kanat çırparak çıktığını hissettim ama ne ellerimi oynatabiliyordum nede gözlerimi açabiliyordum tam çıktıktan sonra yüzümün önünde durduğunu hissettim içimden sürekli eüzü besmele çektim ve 2. besmeleyi okuduğumda gittiğini hissettim. Sonra hemen gözlerimi açtım korktum. Yorumlarınızı rica ederim. şimdiden teşekkürler.

Cevap

Merhabalar kardeşim. Bu durumdan endişelenecek bir şey yoktur. Bu durum rüya aleminde meydana gelen bir çeşit kabus görmekten dolayıdır. Sen uyumadan önce dua ve surelerden okumaya devam et inşaallah tekrar etmeyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.