Dini Soru / Sorular / Göz seğirmesi için dua

Göz seğirmesi için dua

Sponsorlu Bağlantılar

Göz seğirmesi için dua

Soru

1 aydır gözüm hiç durmadan seyiriyor doktora gittim birşey yok dedi ama geçmek bilmiyor göz için dua var mı acaba nazar olabilir mi?

Cevap

Selamun aleykum kardeşim Allah şifalar versin. Başka doktora da gidebilir bu konuyu araştırabilirsin. Normalde bu durumun dini bir anlamı yoktur zaten. Ancak bir hastalığa karşı şifa bulmak için dua edilmesi mümkün olur.

Göz seyirmesi için okunacak dua:

Okunuşu:
Allahümme inni es’elüke ve eteveccehü bi-nebiyyike muhammedin nebiyyi’r -rahmeti ya Muhammedi! inni teveccehtü bike ila Rabbifi haceti hazihi U tukda, Allahümme feşeffi’hü fiyye.

Anlamı:
Allah’ım, rahmet peygamberi nebin Muhammed’e tevessül ederek senden diliyor, Sana yöneliyorum. Ya Muhammed, seni şefi edinip bu hacetim için Rabbime teveccüh ettim. (Ta ki yerine getirilsin). İlahi, hakkımda Habibinin şefaatini kabul buyur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: goz seyirmesi icin dua, goz seyirmesi icin okunacak dua, göz seyirmesi duası, göz seyirmesine okunacak dua, göz seğirmesine hangi dua okunur, göz seyirme duası, goz seyirmesi icin okunan dua

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir yorum

  1. Allah razi olsun 4 gündür seğerme vardi uzun zaman önce başladi aslinda ara ara gidip geliyordu 1 haftadan uzun tekrarlıyordu bakalim durum ne olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.