Dini Soru / Sorular / Gusül Abdesti İle İlgili Sorular

Gusül Abdesti İle İlgili Sorular

Sponsorlu Bağlantılar

Gusül Abdesti İle İlgili Sorular

Soru

Merhaba.Ben ergenlik çağında bir gencim. Masturbasyon benzeri bir şey yapmıyorum.Ancak arada sırada internette beklemediğimiz anda kötü içerikli resimler çıkıyor.Buna bağlı olarak sertleşme oluyor.Ama meni benzeri bir şey gelmiyor.Gece yatıyorum.Sabah kalktığımda iç çamaşırımda sarı renkli bir tabaka oluyor.İlk önce bunun mezi olduğunu düşünüyordum.Ancak sonra meni olduğunu öğrendim. Mezi olduğunu sanarken camiye gittim.Namazlarım kabul olur mu ve rüyamda hiçbir şey görmememe rağmen neden meni çıkıyor? Bu meniden nasıl kurtulabilirim?

Cevap

Merhaba. Meni ile mezi arasındaki farkı iyice anlamalısınız. Meni şehvetle, fışkırarak çıkar. Meni beyaz renkte olup şeffaf değildir, meninin kokusu kokmuş olan yumurta gibi ağırdır. Mezi ise ince, şeffaf ve yapışkandır ayrıca mezi meni gibi kokmaz. Eğer kesinlikle meni olduğundan eminseniz ve o halde namaz kılmışsanız, tahminen kaç vakit namazı bu durumda kılmışsanız o kadarını kaza etmeniz gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.