Dini Soru / Sorular / Hayattan zevk alamamak

Hayattan zevk alamamak

Sponsorlu Bağlantılar

Hayattan zevk alamamak

Soru

Hayattan hiç zevk alamıyorum her gün evden işe işten eve bir hayat evlenmek istiyorum olmuyor sürekli ölümü düşünüyorum ne yapsam fayda etmiyor hiç bir şeyin tadı yok ne yapmalı

Cevap

Selamun aleykum kardeşim. Hayatınıza huzur verecek şeylere yönelin. Eğer namaz kılmıyorsanız mutlaka namaza başlayın. Örneğin haftada bir kere bir dini sohbete katılmalısınız. Çevrenizi iyi insanlarla geliştirin. Bu çok zor bir durum değildir. Allah ile bağınızı kuvvetlendirin. Allah size yardım edecektir ve sıkıntılarınızı giderecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

2 Yorumlar

  1. Kardeşim bende aynı durumu yaşıyorum hiç bir şeyden zevk alamıyorum bu yüzden kafamı dağıtmak için kitaplara yöneldim.

  2. Evet kardeşlerim Kutsal Kitabımızda Kalpler ancak Allahı zikretmekle huzur bulur buyurulmuştur. Allahu Tealayı zikretmeyi deneyebilirsin. Mesela Allah, La ilahe illallah,Subhanallah,Elhamdülillah,Allahuekber, La havle vela kuvvete illa billah, Hasbunallahu ve ni’mel, Ya Hayyu Ya Kayyum gibi zikirlerden dilediğini yapabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.