Dini Soru / Sorular / İçim sıkılıyor ne yapmam lazım

İçim sıkılıyor ne yapmam lazım

Sponsorlu Bağlantılar

İçim sıkılıyor ne yapmam lazım

Soru

Ben dün aksam dışarı çıktım kedi evden çıkıp eve gelene kadar hep bizi takip etti yanındakilere dua etmelerini söyledim gece kedinin kötü olduğunu söylemişlerdi. Yattım uyudum bir şey yoktu her şey normaldi. Uyandım gözlerim açıktı duvarda 2 tane gölge gidip geldi dönmeye çalıştım dönemedim sonra birden yorganı çektiler üstümden belimden yapışıp beni de çektiler sonra bağırmaya çalıştım ııı ıııı diye sesim çıktı ama kimse duymadı. Sonra teyzemde kalıyorum teyzemi aradım geldi okudu beni bende okudum sesli Yasin açtım dinledim sabaha kadar. Bu nedir neye işarettir neler yapılmalı bu durumda ?

Cevap

Sevgili kardeşim kedi lanetli bir canlı değildir. Başka canlıya da kötülük edecek durumu yoktur.Bunları kafanızdan silin.Namaz kılmıyorsanız Allah’ın koruması size uzaktır.Namaz kılan insan bu tür düşüncelerden gitgide uzaklaşır.
Abdestli gezin.Ayetel Kursu okuyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

2 Yorumlar

  1. Uyuyamıyorum 2 gecedir uyumadan hangi duaları etmeliyim kardeşim

  2. Uyumadan önce abdest al ve ayetel kürsi ile felak ve nas surelerini oku. Allah’ın izniyle çok rahat bir şekilde uyuyabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.