Dini Soru / Sorular / İlginiz için teşekkür ederim

İlginiz için teşekkür ederim

Sponsorlu Bağlantılar

İlginiz için teşekkür ederim

Soru

Soru değil teşekkür

Vesveseden çok aşırı derecede sıkıntı çeken birisiyim ne kadar sıkıntım varsa bu sitede sordum cevap aldım bir kişi bile hayır yok falan demeden cevap verdiler. Akşam 2 de bile cevap verildiğini gördüm size içtenlikle söylüyorum çok teşekkür ederim. Allah sizin mekanınızı cennet etsin inşallah bana çok yardımınız dokundu. Allah sizin hakkınızda hayırlı şeyler nasip etsin inşallah gerçekten çok teşekkür ederim. Film izlerken dizi izlerken haç falan görünce bile kalbim atıyor ben küfre mi düştüm diye o derecedeyim ama sayenizde sorularıma cevaplar bulabildim tek kelimeyle mükemmelsiniz.

Cevap

Selamun aleykum kardeşim. Bu dualar bize yeter. Allah’a binlerce kez şükürler olsun ki bu dualarınız var. Eğer ufak bir desteğimiz yardımımız olduysa ne mutlu bize. Bu sayfamızda emeği geçen başta Hatice hoca hanıma, Ömer hocama ve diğer kardeşlerime yürekten teşekkür ederim. Allah sizden ve onlardan razı olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

3 Yorumlar

  1. Teşekkürler kardeşim. Allah sizlerden de razı olsun. Bir gram fayda sağlayabilirsek ne mutlu bize. Allah’a emanet olun. Selam ve dua ile.

  2. Hocalarım Allah bin kere razı olsun doğru yolu gösteriyorsunuz yalan yanlış şeylerimizi düzeltiyorsunuz. Sizin gibi insanlara ihtiyacımız var iyi ki varsınız bütün aklımda kalan soruların cevabını sizin sayenizde öğrendim ben. Bana çok şey kattınız hakkınızı helal ederseniz çok sevinirim.

  3. Gamze Halime kardeşim. Allah senden de razı olsun. Bu dua ne güzel bir duadır. Bu dualar bizi Allah için daha güçlü kılar. Hakkımız eğer varsa helal olsun elbette. Ayrıca bu sayfada seninde emeğin vardır sende hakkını helal et ve desteklerini bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.