Dini Soru / Sorular / İnternet aşkları gerçek mi

İnternet aşkları gerçek mi

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet aşkları gerçek mi

Soru

Ben 30 yaşındayım oğlum var 10 yaşında eşimle boşanıyoruz geçimsizlik yüzünden anlaşamıyoruz. Ben babamın evdeyim 2 senedir arkadaşım olmadığı için internet sitelerinde hep arkadaş aradım bazılarına inandım açık resim bile gönderdim ama birisini çok sevdim ankarada oturuyor baştan evliyim ama boşanıcam dedi hep telefonda görüştük artık içli dişli olduk ne derdim varsa ona anlatıyordum iyiydik yani sonra bana kendisi boşanmayacağını ve beni kaybetmemek için yalan söylediğini söyledi ilk duyduğumda başımdan aşağı kaynar sular döküldü ve ona hakkımı helal etmiyorum dedim ve konuşmadık ve aşk acısı çekiyordum 1 ay hiç konuşmadık. İnternette biriyle tanıştım beni kendine inandırıcı ve onunla buluştum seni asla bırakmayacağım dedi ve onunla birlikte oldum inan bunları anlatırken çok utanıyorum ve birlikte olduktan sonra beni terketti moralim bozuktu ve onu aradım dertlesmek için ve onunla konuşunca biraz kendime geldim beni unutamadığını ve seninle her şey aklımda sen aklımdayken eşimle bile ilişki yapamadığını itiraf etti bende ona Aşıktım ve ona hemde kendime söz verdim tövbe edecektim ve namaz kılmaya başlicam ama sorum aşık olduğum adamla konuşsak günah olur mu?

Cevap

İnternet dünyayı getirip adeta elimizin altına vermiştir. İyi güzel tarafları olduğu gibi kötü ve zararlı tarafları da vardır. İki tarafı keskin kılıç gibidir. İnternetten arkadaş aramak edinmek son derece yanlıştır ve tehlikelidir. Bu yaptıklarınız asla doğru değildir. Yabancı erkeklerle buluşmak birlikte olmak zinadır ve en büyük günahlardandır. Adına aşk deyin sevgi deyin değişen bir şey olmaz bunun her türlüsü caiz olmaz. Tövbe edin ve bu günahları tekrar etmeyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.