Dini Soru / Sorular / İstibra nasıl yapılmalıdır

İstibra nasıl yapılmalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

İstibra nasıl yapılmalıdır

Soru

Selamun aleykum ben bi soru sorcam ben afedersiniz işedikten sonra tenasul uzvumu iyice süzüyorum sonra daha damla gelmiceğine kanaat getirince tenasul uzvumun ucuna pamuk tıkıyorum ve hemen abdes alıyorum yani öğrenmek istediğim benim o 40 adım atmak gerek gibi bi gereksinimim var mı yani tam süzüyorum pamuk tıkıyorum sonuçta pamuk tıkadığım zaman hiç bir şekilde damla gelmiyo yani yinede adım atmam gerek mi herşey için sağolun allah razı olsun.

Cevap

Aleykum selam Fatih kardeşim. Önemli olan akıntının kesilmesidir. İlla ki 40 adım gereklidir diye bir şart yoktur. Bu 100 adım olabileceği gibi 10 adımda olabilir veya hiç olmayabilir. Cinsel organa pamuk tıkamak ise sağlık açısından asla doğru değildir. Bu hem kadın hemde erkekler için doktorların tavsiye etmediği ve dinimizin zaten istediği bir şey değildir.

Not:
Her bir soru sadece 1 sefer sorulur. Peş peşe defalarca aynı soruyu göndermek, bizim kontrol açısından uzunca zamanımızı alıyor ve kul hakkına girmiş oluyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.