Dini Soru / Sorular / İstihare evlilik için

İstihare evlilik için

Sponsorlu Bağlantılar

İstihare evlilik için

Soru

Ben rüyamda mutfaktayım ve buzdolabında biraz lekeler var dayımın kızı da yanımda onun elinde parlak ve beyaz bir taş var o bakıyor ve sonra ben bakıyordum ama taş çok parlak pırıl pırıl simli gibi.

Cevap

İstihare rüyası için bu rüya olumlu olarak tabir edilir. Ama önemli olan sadece rüya değil hatta en önemlisi istihare esnasında veya uyandıktan sonra hissedeceğiniz ilhamdır. Bu ilham size o niyetiniz için bir işaret olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

4 Yorumlar

  1. Annem benim icin istihareye yatti kizim icin bu cocuk hayirli mi diye ve gecesinde ruyasinda temizlik yapilan bir ev ve ev beyaz tüllerle süslüymüs. Ayni zamanda daha öncesinde de ben ruyalarimda yunus baligi gordum okyanus ustunde buyuk bi dolunay gördüm bu ruyalarin yorumu nedir sizce?

  2. İstihareyi herkesin kendisi için yapması gerekir sünnet öyledir. Senin gördüğün rüyan hayırlı ve olumludur. Ayrıca istişarede kalbin meylettiği his daha doğru bir işaret olarak kabul edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.