Dini Soru / Sorular / İstihare rüyası nasıl yorumlanır

İstihare rüyası nasıl yorumlanır

Sponsorlu Bağlantılar

İstihare rüyası nasıl yorumlanır

Soru

İstek için namaz kılıp yattım ve rüya gördüm nasıl yorumlanır

Selamun aleykum Ben hacet namazı kılıp yattım bir isteğim için ve rüyamda bir park gibi bir yer oluyor kardeşimi oraya bırakıp biz babamla ve dayımla arkadan dolanıp geleceğiz sürpriz yapmak için ve babamın üzerinde asker elbisesi gibi bir şey olduğu için bir asker onu düşman zannedip vuruyor. Bende hemen konuşuyorum o düşman değil diye oda uçağına bindirip yardım ediyor sonra indiriyor. Bende babamı kucağımda taşıyorum geliyoruz parka oturaklara oturtuyorum babamı kardeşimi de alıp geri babamı kucaklayıp eve gidiyoruz. Acaba nasıl yorumlanır şimdiden çok sağolun.

Cevap

Aleykum selam kardeşim. Hacet namazı için rüya görme durumu yoktur yani öyle bir şey hacet namazı konusunda yoktur. Ancak istihareden dolayı görülen rüyalar yorumlanabilir. İstihare için olsa bile rüya görme şartı yoktur o istihare için insanın kalbine gelen his önemlidir. Rüyanız hacet namazı dışında yorumlanacak olursa, yaşanacak bazı sıkıntıların habercisidir ama Allah’ın izniyle bunların üstesinden geleceksiniz. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.