Dini Soru / Sorular / İstihare rüyasında bütün renkleri görmek

İstihare rüyasında bütün renkleri görmek

Sponsorlu Bağlantılar

İstihare rüyasında bütün renkleri görmek

Soru

Selam hocam! Size sorum olacaktı, ben ayrıldığım erkek arkadaşımdan sonra çok acı çekiyorum diye, istihare duasını yaptım, ve rüyamda her bir şeyi bem beyaz görüyordum, her yerde beyaz , fakat sonra elmalar gördüm büyük öyle güzel elmalardı ki ama yeşil ve kırmızı vardı, ve rüyamda bana istihare yapmamı öneren arkadaşım rüyanın içinde yorumluyor ki, bak her şey senin elinde, sen istersen olur. Anlamış değilim, bana yardım eder misiniz? Allah razı olsun sizlerden! Hayırlı gün dileği ile!

Cevap

Selamun aleykum hanım kardeşim. Eğer yeniden barışmak daha hayırlı mıdır değil midir diye istihareye yatmışsanız bu şekilde doğru olur. Rüyanız ise çok hayırlı ve olumlu bir rüyadır. Hayra işaret eder. Siz yinede sırf bir rüya ile amel etmeyin mutlaka istişare yapın ve ona göre bir karar verin. Ve haram bir ilişkiye de asla izin vermeyin ancak evlilikle devam edecek bir durum mümkün olabilir. Allah’a emanet olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: istiharede bütün renkleri görmek, istihare butun renkleri, istiharede butun re

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.