Dini Soru / Sorular / İstihare rüyasında gece görmek

İstihare rüyasında gece görmek

Sponsorlu Bağlantılar

İstihare rüyasında gece görmek

Soru

İstihare uykusunda bir kişi gece olduğunu görüldüğünde ne anlama gelmektedir kısaca açıklar mısınız. Dinimizce uykusunda gece görmenin hükmü nedir?

Cevap

İstihareye yatan bir kimse rüyasında gece görürse o niyetlendiği işin olumsuz olduğuna işaret eder. Ancak yinede bu şekilde bir yorum eksik kalacaktır. En doğrusu bütün bir rüyayı ve ne için istihareye yattığını bilerek yorumlanması gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Alevi ve sünni evliligi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: istiare de gece gormek, istiharede gece görmek, istiharede gece

İlgini Çekebilir

Alevi ve sünni evliligi

Sponsorlu Bağlantılar Alevi ve sünni evliligi Soru Merhaba hocam Alevi bir erkekle sünni bir kadın …

Şeytan insanlara nasıl vesvese verir

Sponsorlu Bağlantılar Şeytan insanlara nasıl vesvese verir Soru Hocam şeytan insanı sadece vesvese vererek kandırabilir …

2 Yorumlar

  1. istihare ye yattim ve rüyamda sevdiğim insanı gece gordum istiarede gece görmek hayırsız olacağına mi işarettir evlensem sonumuz kotumu olur ne yapmam gerekiyo

  2. İstihareden önce istişare etmiş olmak ve kararsız kalmış olmak gerekir. Eğer kararsız isen o zaman istiharenin bir anlamı olabilir. İstiharede rüyadan çok kalbinin bir yöne meyletmesi yani bir şeye ısınmasıdır. Eğer için ferahlamışsa bu olumludur, yok için daralmış ve sıkılmışsa bu olumsuz manaya işarettir. Senin için asıl önemli olan danışmak olmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.