Dini Soru / Yeni rüya kategorisi / İstihare rüyasında yeşillik görmek

İstihare rüyasında yeşillik görmek

Sponsorlu Bağlantılar

İstihare rüyasında yeşillik görmek

Soru

Sevdiğim erkek için istihareye yattığımda onu birlikte parkta yeşiller içerisinde gördüm daha sonra orada araştırma yaparken üzerinin battığını ve kıyafetlerini çıkardığını gördüm daha sonra eve gittik ve sonra uyandım. Lütfen bu benim için çok önemli anlamama yardım eder misiniz.

Cevap

Merhabalar. İstihare rüyasında yeşil renkler genellikle iyiye yorumlanır ancak rüyada bir kişinin üstünü çıkarması o rüyanın olumsuz olduğuna ve o şeyle amel edilmemesi gerektiğine yorumlanır. En doğrusu istişare etmektir. Eğer istişarede bir sonuca ulaşamazsanız istihareyi tekrar edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada beyaz domuz görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgini Çekebilir

Rüyada beyaz domuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada beyaz domuz görmek Soru Hocam bir bayan rüya görmüş ve bana anlattı. …

Rüyada çuvala bulgur doldurmak

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada çuvala bulgur doldurmak Cevap Hocam selamınaleyküm ablam beni bir odanın içerisinde, önümde …

2 Yorumlar

  1. Merhaba annem benim için istihareye yattı sevdiğim erkeğin hayırlı olup olmadığına niyet ederek.ruyasinda beni yeşillikler içinde yürürken görmüş uzaktan.yesil olumlu diye biliyorum ama birde sizden yorum almak isterim.tesekkurler

    • Merhaba Yıldız hanım.

      Bu rüya istihare açısından olumlu olarak tabir edilir. İstiharede içinin ferahlaması da olumlu işaret olarak yorumlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.